O nas

MANUFAKTURA DIZAJNU

Od sprzątania, przez dekorowanie, po leniuchowanie, czyli wszystko, co możesz robić w swoim domu.

O NAS

Nie ma osoby na ziemi, która po długim dniu w pracy, kilkudniowej delegacji za miastem, czy nawet po krótkim spacerze w mroźny poranek nie pomyślałaby „nie ma to jak w domu”.

Cześć!

Witamy serdecznie wszystkich miłośników swoich czterech ścian!

Jesteśmy trzema absolwentkami Ochrony Dóbr Kultury, Historii Sztuki, oraz kilku kursów projektowania i architektury wnętrz. Uwielbiamy wszystko, co może się wiązać z domem i staramy się tworzyć każde pomieszczenie w stu procentach perfekcyjne. Każdy ma swój własny styl i definicję pojęcia „przytulny”, na co zawsze zwracamy uwagę. Na tym blogu chcemy podzielić się z Wami wszystkim, co stanowi naszą pasję – inspiracjami na najróżniejsze wnętrza (te nowoczesne i te bardziej klasyczne), sposobami, które pomogą w organizacji i uporządkowaniu najbardziej upartych zakątków Twojego domu, czy projektami DIY, które ułatwią codzienne życie i pomogą w zaoszczędzeniu kilku groszy.

Więc rozsiądź się wygodnie, załóż ukochany, rozwleczony sweter, dwie różne skarpetki i zaopatrz się w wielki kubek wypełniony Twoim ulubionym napojem. Czuj się jak u siebie!

Dodaj komentarz